Descrierea celui mai bun prieten al meu! Nici nu stiu de unde sa incep...Pai cred ca aspectul fizic...E o persoana inalta, ochii albastrii, par saten,nu prea slabuta dar nici prea grasuta,pistruiata putin,manute mici,parul lung,poarta ochelari.....deci in principiu astea sunt aspectele de baza...exterioare...
si astea ar trebui evidentiata intr-un aspect fizic...sper sa te ajute.... :)
Mersi
Cu placere
daca tia placut si tea ajutat pune-ma ca cel mai bun

Răspunsuri

2014-08-22T13:10:03+03:00
Prietena mea cea mai buna este o unguroaica bruneta cu ochii albasti, inalta si bine proportionata, incapatanata ca un berbec ce este, muncitoare si cu multa responsabilitate pentru familia ei, fiind parinte singur (e vaduva)! In luuunga noastra prietenie ne-am certat o singura data, si atunci m-am suparat eu pe ea ca-si facea singura rau. Dar si-a revenit si totul este OK.Este omul meu de incredere care m-a ajutat sa trec prin situatii grele, care ma incurajeaza cand ma copleseste disperarea, si, asa cum spunea Abraham Lincoln :"Un prieten este cineva care are aceiasi dusmani ca si tine."sau "Alaturi de un prieten adevarat este cu neputinta sa ajungi la neznadejde." – Honore de Balzac.Sunt un om norocos; pe langa ea mai am inca doi prieteni, inca din copilarie!
18 3 18
2014-08-22T13:13:28+03:00
Cea mai buna prietena,
O vad mereu zambindu-mi,si privindu-ma cu-n fel de durere in suflet...stiu ca doar pe mine ma are si stie ca si eu doar pe ea o am!nu am destule cuvinte sa spun cat de mult o iubesc.La bine si la greu,mereu mi-a fost aproape,indiferent de situatie.
Are parul saten si-un fel de foc in privire...e inalta si slabuta!Dar daca e sa o luam asa,aspectul fizic nu conteaza...
11 2 11