Urgent ...puteti va rog sa-mi dati niste texte pentru clasa 8 in limba engleza daca puteti si cu traducere ... va multumesc mult !

1
imi trebuie pina la sfirsitul verii dar daca puteti ajutati-ma acum daca nu putin mai tirziu numai pina la sfirsitul verii ... va rog ... multumesc din suflet celor care ma ajuta
Orice fel de text?
si ai mai putea sa cauti alte fragmente (daca ai nevoie de mai multe) pe care le-au tradus altii......
sigur orice fel de text nu are importanta

Răspunsuri

2014-07-28T21:55:07+03:00
Draga.......
Vreau sa-ti povestesc despre o nouă discoteca la care am fost. Muzica a fost aleasa briliant ,mi-a placut foarte mult, la fel si luminile care te faceau sa te simti fantastic. Ringul de dans era plin de oameni care se miscau incredibil. Dj-ul a mixat foarte bine muzica,m-am distrat extraordinar dansand impreuna cu prietenii mei. A fost o seara magnifica.
Dear........
 I want to tell you about a new disco in which I was. The music was brilliant, chosen I liked very much, so the lights that make you feel fantastic. Dance floor was full of incredible ammenities. The Dj has played very well, I had great dances along with my friends. It was a magnificent evening. 
text dar nu scrisoare in orice caz mersi ca mi-ai dat macar o scrisoara
ok