Răspunsuri

2014-02-07T22:19:05+02:00
O atitudine feminina si o inteligenta subtila.O femeie care isi pune in valoare atuurile dar in proportii limitate poate fi irezistibila pentru un barbat

in principiu conteaza farmecul personal
Bine zici, in principiu.Pacat ca in ziua de astazi aceasta frumusete interioara nu atrage la fel de mult ca cea exterioara
Cel mai inteligent răspuns!
2014-02-07T22:39:33+02:00
Stiu cum gandesti pentru ca in urma cu ceva timp asa gandeam si eu. Stiu ca tu crezi ca asta e viata si nu ai ce sa faci, ca nu mai exista barbati adevarati si printi pe cai albi si ca dragostea nu mai are acelasi inteles cum avea acum cateva secole. Stiu ca ai incetat sa visezi in urma escurilor si experientelor trecute si ca ti-e teama de singuratate. Vin acum si iti spun ca daca te afli in situatia asta ai uitat sa fii femeie sau nu ai fost niciodata. Tu crezi ca a fi femeie inseamna pur si simplu sa te nasti avand alt aspect fiziologic decat au barbatii? Tu crezi ca daca te imbraci si arati cat mai multa piele o sa atragi in viata ta un barbat care sa te iubeasca, sa te pretuiasca, sa te repecte, sa fie spontan, si sa iti ofere absolut tot ce ai nazuit tu? Da-mi voie sa iti spun ca daca asa gandesti, daca te gandesti ca trupul tau ar trebui  sa ii faca pe toti barbatii sa iti cada la picioare esti departe de conceptul de a fi femeie! Si ai exact ceea ce meriti! Nu in asta consta arta seductiei feminine.
1 5 1