Dragi , elevi si nu numai.

Cum credeti ca o sa fie evaluarea nationala , ma refer la amandoua materii , de ce ?

3
Pana la urma ce ați hotărât mai dam examenul sau nu? :))
Laurentiu bate-i da-i in mama lor :)) Ca aia sigur vor sa iti fure tigarile.
App * pentru toti de aici * de pe unde sunteti? Ca poate devenim colegi :)) (eu bucuresti)
eu Vaslui
Constangeles ^_^
Bucuresti

Răspunsuri

2014-06-21T22:44:46+03:00
Ministerul a anunțat ca Evaluarea Națională va fi la fel de ușoară ca cele din 2013. La mate nu iti face probleme eu la romana imi fac.
dar dintr-o parte ministerului poate sa-i para usor,iar noua nu
așa-i
si eu imi fac la romana... adica la compuneri si la redactare..
Domnul rege , sef al baniilor , seicul Mansour are dreptate : "Am avut ani in care examenele, fie de evaluare nationala, fie de bacalaureat, au fost concepute ca si cum ar fi olimpiade nationale", a sustinut ministrul Educatiei, citat de Agerpres. Oficialul a afirmat apoi ca "subiectele de anul trecut au fost corect calibrate, anul acesta vom avea subiecte de acelasi tip". - Ministrul Educatiei , Remus Pricopie
Avand in vedere ca e an electoral si ca ii la putere PSD.UL , cred ca nu fac ei greseala sa ne dea greu la bac/examen, ca nu ii mai alegem :))
2014-06-22T00:05:19+03:00
Eu unul invat tot , adica nu se stie sigur ce se va da, si nu fac greseala sa ma axes pe un singur lucru.
2014-06-22T00:05:23+03:00
Eu unul invat tot , adica nu se stie sigur ce se va da, si nu fac greseala sa ma axes pe un singur lucru.