Cine se pricepe sa-mi traduca corect in franceza urmatorul text.

Vara este anotimpul meu preferat.Vacanta se apropie si voi pleca la mare impreuna cu parintii si cativa prieteni.Imi place foarte mult sa inot si sa merg in parcul de distractii.Seara vom iesi la plimbare pe faleza si vom manca inghetata.Anul acesta,prietenul meu ,Victor,isi va serba ziua de nastere la mare.Sunt sigur ca ne vom distra de minune si mi-as dori ca vara sa nu se termine niciodata.

2
Cine il traduce , il rog sa mi-l traduc CORECT
traduca*
nu mai exista dictionare?
incearca sa traduci tu mai intai. si ce nu iese, anunti.dar nu sa vrei totul de-a gata...

Răspunsuri

2014-06-16T18:00:56+03:00
L'été est ma saison est à venir et je vais preferat.Vacanta mer avec ses parents et quelques prieteni.Imi aiment nager et aller à la distractii.Seara de parc, nous arrivons à marcher sur la falaise et nous mangeons ce inghetata.Anul mon ami, Victor, fêtera anniversaire à mare.Sunt sûr que nous aurons un bon moment et je voudrais l'été ne finisse 
1 1 1
2014-06-16T19:28:17+03:00
L'été est ma saison est à venir et je vais preferat.Vacanta mer avec ses parents et quelques prieteni.Imi aiment nager et aller à la distractii.Seara de parc, nous arrivons à marcher sur la falaise et nous mangeons ce inghetata.Anul mon ami, Victor, fêtera anniversaire à mare.Sunt sûr que nous aurons un bon moment et je voudrais été de ne jamais finir.