Răspunsuri

2014-06-11T16:11:14+03:00
O zambila costa 2 lei

o zambila costa 2 lei deoarece diferenta ditre 4 si 3 este 1.. (adica acel "2 lei" in plus reprezinta pretul unei zambile, daca ai inteles ce vreau sa zic :)) )
2014-06-11T16:11:38+03:00
Daca 4zambile - 3 zambile= 1
iar o zambila e 2 lei