Răspunsuri

2014-06-10T20:41:39+03:00
-buna fumoasa fata ce te aduce pe aici?
-pai mama de mica imi spunea o poveste pe care nu orcare om o stia, o poveste despre un tanar print care nu a ajutat o biata batranica, e batranica era o vrajitoare care era prefacuta intr-o batranica  si daca printul o ajuta era compensat , iar daca nu el va fi blestemat si blestemul se va rupe doar daca o tanara domnisoara il va saruta pe tanarul print iar daca nu el va ramane prefacut intr-o bestie groaznica.Mama a murit .iar tatal meu este tinut prizonir de bestia de care iti ziceam.
BESTIA ,zice
-CE CAUTA FATA ASTA AICI///////////////?/
-AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA,HMMMMMM
-TATAL MEU ESTE AINE
-DACA O SA MA EI PE MINE PRIZONIERA II DAI DRUMUL?
-DA.
BESTIA SA INDRAGOSTIT PE DATA DE FATA ,IAR FATA LA FEL ERA DE INDRAGOSTITA CHIAR DACA ERA O BESTIE ,S-AU SARUTAT,SI BLESTEMUL S-A RUPT
SI AU TRAIT FERICITI PANA LA ADANCI BATRANETI.
SPER SA FIE BUNA SI SA ITI PLACA ALTA IDEE NU MI-A VENIT
STIU CA SUNT PUTIN CAM NEPOLITICOASA DA AM NEVOIE DE MULTUMIRI, ASA CA DACA ITI PLACE MULTUMESTEM
MULTUMESTEMI
ms!
2014-06-10T21:07:54+03:00
Buna fumoasa fata ce te aduce pe aici? -pai mama de mica imi spunea o poveste pe care nu orcare om o stia, o poveste despre un tanar print care nu a ajutat o biata batranica, e batranica era o vrajitoare care era prefacuta intr-o batranica si daca printul o ajuta era compensat , iar daca nu el va fi blestemat si blestemul se va rupe doar daca o tanara domnisoara il va saruta pe tanarul print iar daca nu el va ramane prefacut intr-o bestie groaznica.Mama a murit .iar tatal meu este tinut prizonir de bestia de care iti ziceam. BESTIA ,zice -CE CAUTA FATA ASTA AICI///////////////?/ -AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA,HMMMMMM -TATAL MEU ESTE AINE -DACA O SA MA EI PE MINE PRIZONIERA II DAI DRUMUL? -DA. BESTIA SA INDRAGOSTIT PE DATA DE FATA ,IAR FATA LA FEL ERA DE INDRAGOSTITA CHIAR DACA ERA O BESTIE ,S-AU SARUTAT,SI BLESTEMUL S-A RUPT SI AU TRAIT FERICITI PANA LA ADANCI BATRANETI.
3 2 3