daca vrei le pot combina
combinate
ok
Diana, fata cu ochii caprui, par saten, de statura cam cat mine este cea mai buna prietena a mea. Lumea spune ca suntem chiar surori pentru ca semanam putin, dar satm si mult impreuna. Ne cunoastem inca de la gradinita . Am impartit atat lucruri bune cat si rele. Ea este o fire foarte enrgica, cu simtul umorului este foarte generoasa dar si incapatanta insa nu intr-un mod neplacut. Are multe caltitati nu iti ajunge o zi sa le scriu dar o sa le spun decat pe cele mai importante acelea fiind
dragostea , increderea sinceritatea , curajul , inteligenta dar pe langa acestea stau si cateva defecte orgoliul si influentabilitatea. in sufletul ei exista foarte multa tristete , dar pe ea asta nu o doboara , stie cum sa ascunda asta si sa fie mereu cu capu sus si zambetu pe fata si de aceea o admir mult. sper sa ramanaem prietene pe viata si mai tarziu sa ne amintim de toate lucrurile frumoase si nebunesti pe care le-am facut. .......................................Sper ca te-am ajutat

Răspunsuri

2014-06-07T17:19:10+03:00
                                           Prietena mea
Maria este cea mai buna prietena a mea. Are fatisora matasoasa si alba ca spuma laptelui. Ochisorii ei ca si mura campului. Buzele ei rosi ca sangele. Parul ei ca spicul graului. Ea are o personalitate diferita, fiind linistita.
uite daca vrei in plus sa imi spuni eu am descris-o fizic daca vrei si moral
...
:)))))