Răspunsuri

2014-06-04T19:30:19+03:00
A fi profesor inseamna cel ptn pt mn a fi un al 2-lea parinte pt copii.Cred ca as avea puterea si inima sa le ofer cel ptn pe jumatate din iubirea pe care le-o ofera parintii lor.Asincerca sa ii arat fiecaruia un drum in viata,as incerca sa il educ pe fiecare in parte,as incerca sa il fac sa inteleaga ca face parte din lume si ca nu trebuie sa fie individualist pt ca in ziua de azi in cele mai multe cazuri asa se intampla,as incerca sa ii invat sa respecte pt ca zilnic intalnesc cazuri cand cei de varsta mea nu au catusi de ptn respect pentru cei mai inaintati in varsta decat ei,as incerca sa ii invat sa isi gaseasca un rost in viata si sa gaseasca sensul vietii si sa inteleaga viata,as incerca sa ii arat partea frumoasa a vietii si sa il conving ca viata e chiar frumoasa daca sti sa o privesti cum trebuie pt ca in multe cazuri astazi majoritatea tinerilor ce nu se regasesc in viata isi iau zilele,as incerca toate astea si in ultimul rand le-as arata ca ii iubesc pt ca orice copil are nevoie de dragoste.L-AM SCRIS DIN NOU!!