Răspunsuri

Cel mai inteligent răspuns!
2014-06-03T18:21:03+03:00
Ingura piesa de teatru care m-a impresionat a fost acea in care actorii interpretau personajul Goe in ''Vizita'' de Ion Luca Caragiale.
Atmosfera a fost amuzanta si tot odata si tensionata. Amuzamentul era provocat de nazbatiile baietelului Goe,imbracat in marinar, care era alintat de mamitica in permanenta. Vizita lui Ion il atrage pe baiat la nazbatii.
Acesta pune dulceata in pantofii musafirului, moment care marcheaza rasul in acesta comedie.
Actorii au intrat excelent in pielea personajelor iar atmosfera a fost extraordinara.
M-am distrat de minune si nu voi uita aceasta piesa niciodata.

19 3 19
imi dai stelute
cat de buna a fost compunerea
O sa iti dau,a fost buna,m-ai salvat :*
:8
:*
2014-06-03T18:22:08+03:00
Eu si Alina am mers de sarbatoarea sfantului valentin  in vizita la matusa lor, ea ne-a intampinat fericita si ne-a adus prajituri si ceai. noi doua ne jucam cu mingea pe care ne-a cumparat-o matusa pana se lasase seara.afara se auziau un zgomot puternic, alina fiind speriata a spus ca ar trebui sa iesim sa vedem ce se intampla. pe cand iesisem afara erau foarte multe focuri de artificii care se auziau pana de departe. erau foarte frumoase acele artificii cand intrasem in casa gandul imi era doar la focul de artificii.
acesta nu cred ca e copiata poate a ta
a scz
am vazut ca este a mea
dar mam uitat la o fata
sczzzzzz