Traduceti-mi in romana textul je lis beaucoup depuis gue je suis a lecole primaire. jaime bien les jeux video mais je trouve assez souvent le temps de lire. jaime bien lire partout par exemple dans la voiture ou dans le jardin. ce gue je prefere. cest les aventures alors je suis heureux parce gue jai des enigmes a resoudre ou des combats a gagner. jador les aventures dont vous etes le heros parce guon peut se battre, diriger une armee choisir les armes. on doit decider je vais descentre dans le gouffre ou je vais faire monter des guerriers dans mon bateau pour me defendre? dans les romans, il y a toutes sortes dennemis. ll y a des moments ou jai peur.

2

Răspunsuri

2014-05-25T19:29:51+03:00
Eu citesc mult deoarece sunt in scoala primara.eu iubesc de asemenea jocurile video,dar aleg sa-mi petrec timpul citind. eu iubesc de asemenea sa citesc peste tot,in masina sau in gardina. asta prefer eu!
mai mult este de tradus
Da dc nu dai pe google translate?
ca nu traduce bine
bn
2014-05-25T19:31:47+03:00
Am citit o mulțime de când eram în școala primară. Jaime bine, dar mi se pare videoclipul destul de des timp pentru a citi jocuri. Jaime citit peste tot de exemplu, în mașină sau în grădină. GUE că prefer. aceasta este aventura așa că eu sunt fericit pentru că ghicitori GUE jai pentru a rezolva sau lupta pentru a câștiga. aventuri jador care sunteți eroul deoarece Guon poate lupta, conduce o armată de a alege armele. Eu trebuie să decidă descentre în abis sau voi ridica războinici în barca mea să mă apere? în romanele, există tot felul de inamici. El prezent, momente sau jai frică.
Scz SORANAMARIA20002 nu am vrut sa iti multumesc